News & Actualities

February 2015 Announcements

2. února 2015 v 20:52 | © dixie.
Victoria's Secret pořádá 4.2.2015 společně s Candice a Lily Aldridge meet up s fanoušky v New Yorku na Herald Square. Stoprocentně se dočkáme fanouškovských selfies, ale doufejme, že i nějakých oficiálnějších fotek :).

Den po meet upu, 5.2.2015 bylo oznámeno, že se Candice i Lily zúčastní talk show 'The Late Night with Seth Meyers'.

Taky se můžeme těšit na speciál o focení kolekce plavek pro rok 2015, který odvysílá televize CBS 26.2.2015. Snad bude reportáž i online, nebo aspoň uložena v archivu vysílání televize, abysme se mohli pokochat i my :D. V reportáži budou účinkovat nejen ostatní andílci, ale také hudební hosté Maroon 5 (v čele s Adamem Levinem, manželem Behati Prinsloo♥) a Juanes.

Victoria's Secret Super Bowl Commercial 2015

25. ledna 2015 v 19:10 | © dixie.
Poprvé od roku 2008 Victoria's Secret vstupuje do hry s reklamou během XLIX (49.) amerického Super Bowlu, který se odehraje v neděli 1. února 2015. Super Bowl je finálový zápas, kterým vrcholí play-off severoamerické národní fotbalové ligy (NFL) v americkém fotbalu. 30ti-sekundový spot bude součástí Valentýnské kampaně a bude vysílán po čtvrté čtvrtině dvouminutového upozornění během televizního vysílání Super Bowlu. Samotná reklama je ještě pod pokličkou, ale vy se můžete podívat na malé rozehřátí (video) ještě před velkým odhalením!

Diváci Super Bowlu se tedy mají rozhodně na co těšit! Já sama doufám, že se spot potom ještě někde objeví, abysme se mohli podívat i my :). Jen tak pro zajímavost, přestávky v poločase Super Bowlu jsou pravděpodobně nejžádanějším mediálním prostorem pro inzerenty televizních reklam vůbec. Průměrná cena 30sekundového byla 2,7 milionu dolarů (86000 dolarů za sekundu).

Warm-up najdete hned pod tímto článkem, a musím říct, že je opravdu v tom správném duchu a já být Američanem, tak se těším ještě víc :D. Holkám to strašně moc coby hráčkám fotbalu sluší. Objevily se ještě nějaké fotky ze zákulisí natáčení klipu, tak se můžete podívat. ;)

Candice dresses like Marilyn Monroe for MaxFactor

11. ledna 2015 v 17:57 | © dixie.
Je to vůbec Candice? Nevypadá jinak? Ne, to si ji jen do parády vzal tým maskérů od MaxFactor a přetransformoval ji na Marilyn Monroe pro jejich kampaň.

''Za těch let jsme viděli spoustu žen, které směřovaly k této ikoně, ale Candice má jistou podobnost.'' prozradila jedna z maskérek Pat McGrath. Ta použila k líčení obvyklé jednoduché vychytávky, jako tmavší vyplněné obočí, perfektně orámované rty (to je přece typické pro Marilyn) a znaménko krásy. Nevypadá, že tato transformace by zabrala tolik času!

Každopádně se moc těším, jak bude vypadat už hotová kampaň! :3 Podívejte se, jak se k tomu vyjádřila Candice na twitteru.

''Mám štěstí, že se skrz svoji spolupráci s MaxFactorem můžu transformovat pomocí makeupu. Tady @patmcgrathreal a @shayashual mě změnili v Marilyn. Faktem je, že MaxFactor byl před těmi lety skutečně tím, kdo zapříčinil proměnu Normy Jean v Marilyn...Tohle je perfektní období v roce, kdy si můžete dopřát dramatický nový look, nebo se vašeho líčení nebát a zkusit něco odvážného ''

 
 

Reklama