Gallery Updates

• GALLERY UPDATE~ Maxim Magazine HQ Outtakes

5. března 2015 v 21:34 | © dixie.
Jak jsem vám už psala, Candice zdobí titulní stranu časopisu Maxim pro březen. Trošku jsem hledala na netu, a dokonce jsem našla HQ fotky z celého shootu. Jsou opravdu perfektní, miluju ten Candicin drdol, vypadá fakt nádherně přirozeně, bez make upu ♥♥. Není možný, že je tak nádherná :D. Možná se právě tyto fotky objeví na novém layoutu, ale pořád váhám :D.

Jak možná někteří z vás ví, Candice byla tváří reklam firmy KIO Networks a zdá se, že ani tento rok není vyjímkou. Zatím se objevily pouze 2 nové fotky, ale věřím, že se objeví mnohem víc. Pro KIO jsou vždycky skvělé a nápadité shooty :3.

• GALLERY UPDATE~ with Hermann in Rio de Janeiro, Carnival + Camarote da boa

23. února 2015 v 17:53 | © dixie.
Candice se letos se svým přítelem Hermannem zůčastnila brazilského karnevalu v Riu de Janeiru. Hermann je původem z Brazílie a proto si i Candice tuto zem zamilovala, dokonce i sama umí portugalsky. :) Jako první se objevily karnevalové fotky, není určeno z jaké akce jsou, a je jich vážně málo. Můžeme mezi nimi najít ale třeba fotku Candice s brazilskou supermodelkou Izabel Goulart.(3. a 4.fotka):3


Poté se Candice i Hermann zúčastnili benefiční akce Camarote da Boa, no já portugalsky neumím, takže nevím, co si pod tím mám představit a překladač to přeložil jako nějakou blbost :D. Candice byla strašně krásně nalíčená a učesaná, prostě styl, který se ke karnevalu hodí ♥. Líbí se mi i ty naušnice a řetízek těsně kolem krku. Hermann má na fotkách strašně zlatý výraz, vypadá až trochu unaveně :DD. Ale Candi se směje všude jak sluníčko, což je dobře. :3

• GALLERY UPDATE~ Victoria's Secret

22. února 2015 v 14:30 | © dixie.
Neustále se objevují nové fotky z natáčení prvního Victoria's Secret speciálu vůbec, který odvysílá stanice CBS již ve čtvrtek 26.2.! Fotky jsou stejně jako videa úplně skvělé, opravdu už se nemůžu dočkat celého speciálu, snad se objeví někde online, abysme se mohli pokochat i my :3. Je opravdu vidět, že si holky užívají života, a nic nehrají ♥♥. Dál se objevily další fotky plavek (miluju ty světle žluté!! *.* :O) a jedna z VSX Sport, kterých teď moc není :(.• GALLERY UPDATE~ Magazine Scans

20. února 2015 v 18:27 | © dixie.
Omlouvám se za svou neaktivitu, po lyžáku byla téměř katastrofa vrátit se do školy :D -_-. Mezitím se objevilo docela hodně fotek. Jako první tu máme fotky z časopisu Maxim. Candice zdobí jeho titulní stránku, a je naprosto božská! :O ♥ Jak může někdo vypadat takhle dobře bez make upu ? :OO :3 Je hrozně zlatá, a nejvíc nádherná, fakt nemám slov. :)


Další scany jsou z časopisu SELF, a jedná se o sportovní téma. Shoot proběhl, když Candice fotila s VS na Hawaii. Fotky jsou opravdu krásné, Candi má tu nejkrásnější postavu a je vidět že si to celé užila! :3 Pod tímto článkem najdete video z celého projektu.


Poslední várka scanů je z australského týdeníku Zoo Weekly. Můžeme na nich vidět již známé fotky z nové kolekce plavek a prádla pro VS a něco z Fashion Show.

• GALLERY UPDATE~ Mother Collaboration held at Locanda Verde, NYC

14. února 2015 v 21:02 | © dixie.

Candice se 10.února zúčastnila akce, kde propagovala svoji kolekci pro Mother Denim. Měla na sobě světle modré triko a rifle, jak jinak než navržené právě jí. Vypadala naprosto nádherně, zbožňuju ty fotky ♥♥. Už vážně nevím, s jakými fotkami mám udělat jarní layout, už jsem totálně zmatená :D. Za každý tip budu ráda, a nebo potom přidám anketu.

• GALLERY UPDATE~ Fan Photos, VS, MaxFactor

13. února 2015 v 21:54 | © dixie.
Mám tu pro vás takový větší update z doby, kdy jsem byla na lyžáku. Jsem strašně ráda, že se objevily i fotky s fanoušky, už jsem ani nedoufala! :D A naprosto mě potěšily nové fotky prádla a plavek, protože to je prostě bomba :3.


• GALLERY UPDATE~ Out in NY, 5/2 + VS update

6. února 2015 v 23:29 | © dixie.
Když Candice neustále cestuje, je pro papparazzi velmi vzácné když jí spatří na 'pouhé' newyorské ulici. Byla vyfocena 5.2., pravděpodobně mezi tím, když přecházela na jednu z akcí. Upřímně ji fakt moc obdivuju, jak se usmívá a bere situaci v pohodě! :O ♥ Možná to bude tím, že ji nefotí zas až tak často, ale i přesto, klobouk dolů :3. Ale ta žena vedle ní vypadá doopravdy hodně nabroušeně, na některých fotkách z ní jde fakt strach :D. Vůbec se jí, nedivím, v tomto umí chodit opravdu jenom profesionálky. Candi měla skvělý outfit- červené šaty s potiskem, kabát a perfektní klobouček, moc jí to slušelo ♥♥. (Asi se mi to možná líbí víc než její šaty na VS akci :D)

• GALLERY UPDATE~ VS Valentine's Day Event, Herald Square NY

5. února 2015 v 21:44 | © dixie.
Jak jsem vám psala v předchozím článku, Candice a Lily se dnes zúčastnily Valentýnské akce VS v New Yorku, které byl součástí i meet up s fanoušky a my tu máme už první fotky! :O ♥ Já prostě nemám co říct... není fér aby byly holky tak krásné!! :D Miluju Lilyiny šaty, a líbí se mi dokonce i víc než ty Candiciny, ale jenom o něco :3. Totálně zbožňuju Candiiny vlasy a makeup, ta světlá rtěnka jí neuvěřitelně sluší, a světle růžové stíny taky. Holky jsou neuvěřitelně perfektní a doufám, že se objeví mnohem víc skvělých fotek i s fanoušky! Jak můžete vidět, holky se fotily před železným srdcem, na němž byly zámky, což je takzvaná tradice všech zamilovaných, takže to vypadalo opravdu hodně dobře. ♥
[UPDATE 15:19~ přídáno 102 HQ fotek]

• GALLERY UPDATE~ Max Factor, Victoria's Secret

4. února 2015 v 21:24 | © dixie.
Tak a máme tu další fotky pro Max Factor, kterého je Candice už dva roky tváří. Fotky jsou neskutečné, opět má Candi překrásné líčení, hold ji líčí profíci :D :3. Fotky jsou zatím nekvalitní, tak doufejme, že se jích objeví ještě víc a ještě víc kvalitnějších! Mě totálně dostala ta první fotka! ♥ :O


Nepřestávají se objevovat ani fotky pro Victoria's Secret, za což můžeme být jedině rádi :3. Objevilo se celkem 14 fotek spodního prádla, ještě něco z Valentýnské kolekce a úplně nové prádlo v olivové a žluté barvě. Je fajn vidět na Candice nové barvy prádla, aspoň to není nuda :D ♥. Dále máme 3 nové fotky plavek. Candice nejvíc podle mě sluší ty černé a celkově výraznější plavky, ale mě se líbí i ty bílé s barevným vzorem :3. VS prostě plavky umí.


• GALLERY UPDATE~ Lingerie, SuperBowl Special

2. února 2015 v 20:24 | © dixie.
Opět se objevily nové fotky související se Super Bowlem. První tu máme fotku s ragbyovým míčem, která, je totálně nádherná ♥♥ :O. Já prostě nevím, co jiného mám psát, abych se neopakovala :D. A druhá fotka je z natáčení warm-up videa k Super Bowlu, a je na ní Candice s Behati. S fotkami je to teď bída, al Candice ještě se objeví na nějakých akcích, takže nemusíme zoufat.


• GALLERY UPDATE~ 10 Magazine, Look Austria

31. ledna 2015 v 20:03 | © dixie.
Candice zdobí titulní stranu hned dvěma časopisům. První je z Británie - 10 Magazine, Candice je tam úplně nádherná, snad se objeví kvalitnější fotka, nebo shoot, to by bylo úplně nejlepší ♥♥ :D. Jako další tu máme scan rakouského časopisu Look, na který vybrali opravdu nádhernou fotku :3. Škoda, že s ní teď není žádný časopis v ČR. :( Doufejme, že se ale někdy nějakého dočkáme :).


• GALLERY UPDATE~ Lingerie, Swim #4

30. ledna 2015 v 23:20 | © dixie.
V neděli na SuperBowlu má být poprvé odvysílán Valentýnský spot VS, ale už se nám objevily i fotky. Vypadají opravdu úžasně, hlavně ty s tou růží ♥. Myslím, že se diváci SuperBowlu mají teda na co těšit :D. K tomu se objevily ještě nové společné fotky andílků z kolekce plavek, no, víc dokonalosti se prostě na jednu fotku už vmáčknout nedá :D :3. Mě se líbí nejvíc ta fotka Candi s Behati. Určitě se podívejte! :)


• GALLERY UPDATE~ MOTHER Denim + Candice Swanepoel Collab

28. ledna 2015 v 17:18 | © dixie.
O..můj...bože, asi jsem právě umřela!!! *.* Candice navrhla vlastní kolekci džínů pro značku Mother Denim a dnes se objevily zbrusu nové fotky z kampaně a rozhovor (přidám později). Jsem s těch fotek absolutně nadšená a určitě je použiju na layout! Ty rifle jsou opravdu dokonalé, i ty kraťásky, já prostě nemám slov. (mimochodem jsem první fanstránka, aspoň z těch, co znám, co tyto fotky přidala ♥ :D hype hype hype). Strašně se mi líbí ta trička 'I want to swim in the Swanepoel', to prostě nemá chybu :D ♥. Věřím, že jste z fotek nadšení stejně tak jako já, určitě stojí za podívání a někdy v pozdějších hodinách čekejte rozhovor :).

• GALLERY UPDATE~ VSX Sport, Lingerie, Sleepwear #3

27. ledna 2015 v 20:48 | © dixie.
Mám pro vás další várku fotek pro Victoria's Secret a i tentokrát jsou prostě boží ♥ :3. Jako první se objevily 3 fotky pro VSX Sport- ta první sice není nová (je vypraná v Perwollu :D), jenom je ve větší kvalitě, ale dál už máme úplně 2 nové. Achjo, já ty sportovní fotky miluju... chtěla bych je strašně použít na příští design, ale ještě uvidím. Dál tu máme fotky spodního prádla, máme několik ze stejného focení (s tím bílým pozadím, jestli chápete co tím myslím :D) a jednu z úplně nového shootu (s tím ''přírodním'' pozadím). Doufám, že se takových fotek objeví víc, protože je to vážně bomba! :O :3 A jako poslední se objevila jedna fotka z oddílu oblečení na spaní.• GALLERY UPDATE~ Osmoze Winter Campaign 2015

24. ledna 2015 v 20:26 | © dixie.
Letošní zima nám ještě ani neskončila a my už tu máme fotky ze zimní kolekce pro Osmoze 2015. Musím říct, že fotky mi doopravdy vyrazily dech :O ♥. No ale to asi každý druhý shoot Candice, co si budeme povídat :D. Působí opravdu studeně oproti fotkám z letních kampaní, a moc se mi líbí to výrazné líčení. Oblečení taky nemá chybu, líbí se mi fialový a bílý komplet.Fotek se zatím objevilo 9, ale doufejme že jich bude víc. Mám tu pro vás také pár fotek ze zákulisí focení.
Na fotky se určitě podívejte, stojí rozhodně za to!


• GALLERY UPDATE~ Filming in Puerto Rico [JANUARY 2015]

21. ledna 2015 v 20:23 | © dixie.
Objevily se nové fotky z doby před dvěma týdny, kdy andílci fotili speciální kolekci plavek v Portoriku. Jedná se o papparazzi fotky, a že jich je teda požehnaně! :D Je vidět, že se nežádaných fotografů holky nikdy nezbaví, no a ani se nedivím, když na sobě pořád pracují a jsou čím dál tím krásnější ♥. Spolu s Candice na fotkách můžete vidět Alessandru Ambrosio, Adrianu Limu, Behati Prinsloo a nebo třeba Lily Aldridge. Potom se ještě objevila směsice fotek s instagramu a dalších sociálních sítí a některé z nich jsou i profesionální. Candice tam vypadá úplně božsky a mně speciálně se líbí její fotka s Behati :3.• GALLERY UPDATE~ Valentine's Day Catalog & Others

19. ledna 2015 v 20:52 | © dixie.
Objevily se nové skeny z Valentýnského katalogu Victoria's Secret a naše Candice na nich nesmí chybět. Fotky a reklamy jsou opravdu vydařené, myslím, že z nich bude nadšený i člověk co bude na Valentýna forever alone :D :3. Nejvíc se mi líbí asi to promo 'Love Me', tak kdo by ji taky nemiloval. Na fotkách můžeme vidět taky Behati Prinsloo. Celkem se objevilo 10 fotek. Dále máme fotky z katalogu plavek a spodního prádla, bohužel nejsou nové, ale i tak jsou moc krásné ♥. Určitě se na fotky podívejte. :)• GALLERY UPDATE~ Max Factor Campaign 2015

17. ledna 2015 v 21:32 | © dixie.
Jak jsem vám už psala nedávno v článku, Candice je tváří značky Max Factor i pro rok 2015. A objevily se fotky právě z jedné z kampaní! Tahle kampaň se speciálně zaměřuje na rtěnky, tvářenky a novou řasenku. Candice celé líčení nehorázně sluší ♥. Přijde mi, že jí sedí a vypadá v něm dokonale :3. Kdy produkty dorazí do Čech se zatím neví, ale zrovna jsem zvědavá na tu rtěnku :D :3. Určitě se na fotky podívejte.

• GALLERY UPDATE~ Swim, VSX Sport 2015 #2

17. ledna 2015 v 19:25 | © dixie.
Omlouvám se, že jsem tento týden nebyla aktivní, je skoro konec pololetí a učitelé začali terorizovat -_-. Mám tu pro vás další nové fotky plavek a sportovního oblečení pro Victoria's Secret 2015. Fotky jsou opět nádherné, Candice je dokonalá já prostě nemám slov ♥ :O. Hrozně jsem se zamilovala do těch plavek na úvodníku :3.


• GALLERY UPDATE~ Swim, Lingerie, VSX Sport 2015

9. ledna 2015 v 20:45 | © dixie.
Objevily se nové fotky z kolekce plavek pro Victoria's Secret 2015. Celý photoshoot probíhal na Hawaii a oficiální instagram VS nás nepřestává překvapovat stále novými fotkami Candice a dalších andílků ♥. Candice sice není na titulní straně katalogu, ale podle mě jsou její fotky jedny z nejkrásnějších :D :3. Jak taky jinak. Fotek je celkem 23 a určitě stojí za to, si je prohlédnout.
IG tags~ #OwnTheBeach #somethingbigiscomming #BeachAngel (fotky můžete najít i na instagramu pod těmito tagy).

Dál se objevila ještě jedna fotka z focení pro VSX Sport, z katalogu sportovních podprsenek a oblečení. Je až neuvěřitelný, jak dokonalou má Candice postavu :O. Takovýto fotky mě vždycky motivují abych se sebou něco dělala :'D.

A jako poslední se objevily fotky spodního prádla (opět :D) pro Victoria's Secret. Netřeba dodat, že jsou strašně krásné :3

 
 

Reklama